Jak odkryć mądrość w sobie?

Dziś chcę Ci powiedzieć, jak bardzo się Tobą zachwycam : )  Tak! Uwielbiam zachwycać się tym, co w Tobie najlepsze. Zawsze sprawiało mi to ogromną przyjemność. Nigdy nie szczędziłem słów zachwytu wobec swoich przyjaciół. Robię to z dwóch powodów. Po pierwsze uwielbiam się zachwycać. Po drugie widzę, jak przemienia to ludzi, których spotykam. Więc dlaczego miałbym tego nie robić? Skoro to taka frajda!

 

Ty też zachwyć się sobą! Zachwycaj się tym, co w sobie lubisz, a będzie tego coraz więcej. Otulaj siebie piękną myślą i słowem.  Takich słów nie szczędź też względem swoich przyjaciół.  Ale niech to będzie szczere i pełne Ciebie!

 

Z każdym takim słowem zobaczysz, że energetyka się odbudowuje, zobaczysz, że w kilka chwil Ty i inni stajecie się radośniejsi, szczęśliwsi. A przecież zwyczajnie wystarczy to, że lubisz zauważać w ludziach coś niezwykłego i uwielbiasz się tym zachwycać. To wielka frajda! Jak sądzisz? Po takim spotkaniu powiedzą Ci „Dziękuję Ci. Od naszego ostatniego spotkania przez dwa tygodnie czułem się jakbym był w niebie”. Tak się dzieje. Mnie tak mówią. Mówią, bo uwielbiam się zachwycać tym, co w innych najpiękniejsze. Przy okazji uruchamiam energie, które działają cuda.

 

Swoją energią uruchamiasz energie we wszechświecie.

Uruchomione energie działają również na Ciebie! Otrzymujesz zawsze

wzmocnienie energii, którymi się dzielisz.

 

 

Pamiętaj, że to Ty jesteś Twórcą własnego świata. To w Tobie jest moc tworzenia. To w Tobie jest źródło tego, co istnieje. Warto to zrozumieć i przemieniać siebie, przemieniać swój świat nie tylko wtedy, gdy medytujesz, czy stosujesz afirmacje, ale zmieniać świat kiedy spacerujesz. Zmieniać świat kiedy spotykasz ludzi, zmieniać świat kiedy patrzysz z miłością na osobę, którą mijasz.

 

To Ty jesteś mądrością. To Ty jesteś miłością. To Ty jesteś mocą. Ale nie wystarczy to wiedzieć. Trzeba to w sobie zaakceptować. Trzeba takim siebie zobaczyć i trzeba to przejawić. Masz tak niewyobrażalne zdolności, że sam nie mogę się nadziwić. Masz w sobie wszelkie odpowiedzi jakich szukasz. Zaufaj w końcu sobie. Posłuchaj, co Twoja dusza chce Ci powiedzieć aż w końcu zrozumiesz, że wszelkie odpowiedzi są w Tobie i zawsze tam były!  I nagle zaczynasz odkrywać, że rzeczywistość jest inna niż wierzyłeś. Zaczynasz rozumieć to, czego nie mogłeś pojąć przez lata.

 

Nie istnieje bieda, tylko brak świadomości bogactwa.

Nie istnieje strach, tylko brak poczucia bezpieczeństwa.

Nie istnieje smutek, tylko brak radości

 

Rzeczywistość odkrywasz za każdym razem, kiedy sięgasz w głąb siebie. Ale musisz sobie zaufać. By sobie zaufać musisz siebie pokochać! Musisz zrozumieć, że to Ty masz połączenie z całą boskością jaka istnieje. To w Tobie jest boskość i nikt Ci jej nie odbierze. Moc Twojej boskości jest najpotężniejszą mocą we wszechświecie. Odważ się to od tej chwili odkryć! Spójrz na siebie jako na duszę przepełnioną wszechmocą, wszechmiłością i wszechmądrością.

 

Materiały z warsztatów do tej lekcji:

Dekrety: http://dekretymocy.pl/3

Modlitwy: http://dekretymocy.pl/ModlitwyMocy/7/

 

Dziś to tyle 🙂  Do zobaczenia mój Przyjacielu

Napisz proszę komentarz lub udostępnij ten wpis innym

Dziękuję

Sławek

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Buzz
 • Kciuk.pl
 • PDF
 • Poleć
 • RSS
 • Spis
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • Śledzik

Tagi: ,

komentarzy 13 do wpisu “Jak odkryć mądrość w sobie?”

 1. Beata napisał(a):
  29 sierpnia 2011 o godz. 20:57

  A co Sławku jeśli umiem się zachwycać, ale innymi a sobą nie? I nie jest to udawane czy sztuczne. Po prostu czasem wydaje mi się, że inni są mądrzejsi, bardziej radośni, swobodni… I to jest tak, że zachwycam się tymi ludźmi z radością, tylko później jak już jestem sama to pojawia się myśl, że ja taka nie jestem, jestem gorasza…

  • Sławomir Mika napisał(a):
   29 sierpnia 2011 o godz. 21:03

   Tutaj musisz spojrzeć inaczej. To co Ci się podoba w innych jest Tym co jest w Tobie, ale jeszcze tego nie zaakceptowałaś! Jeszcze tego nie przejawiłaś! To że tego w sobie nie widzisz, nie znaczy, że tego nie ma. Zaufaj mi. Jest w tobie wszystko to, co podziwiasz u innych. Teraz jest czas by to odkryć.

   Najlepiej weź sobie kartkę, długopis i spisz wszystko, co podziwiasz u innych, a czego nie widzisz w sobie. Potem stwórz do tego swoje własne wspaniałe afirmacje przemiany : )

   Jeśli podziwiasz u innych pewność siebie, to napisz:
   Ja Beata czuję się wspaniale zawsze i wszędzie. Czuję się pewna siebie zawsze i wszędzie.

   Oczywiście wymyśliłem to tak na szybko. Sama możesz sobie stworzyć o wiele piękniejsze i lepsze dla Ciebie afirmacje. Spróbuj. Zadziała!

 2. Iwona napisał(a):
  29 sierpnia 2011 o godz. 23:32

  pierwszy raz Sławku tak bardzo urzekły mnie Twoje słowa. To piękne co napisałeś . Masz w sobie wiele miłości i piękna.
  Dziękuje

 3. Iwona napisał(a):
  30 sierpnia 2011 o godz. 00:41

  …Życie staje się dopiero piękne, kiedy potrafimy postrzegać go z miłością w sercu, staje sie ono jeszcze piękniejsze, kiedy zaczynamy widzieć to czego nie potrafiliśmy dostrzec zanim światło nie pojawiło się w naszych sercach, życie staje się cudowne wtedy, kiedy miłość swoją przekazujemy dalej i poprzez to wszyscy stajemy się jednością w miłości doskonałej…

  pozdrawiam wszystkich

 4. maja napisał(a):
  30 sierpnia 2011 o godz. 13:25

  Przez iles lat szukałam pomocy, teraz ludzie mnie nie poznaja mowie że sławek mnie zmienił chodziłam do pani pscholog ale ona nie wiedziała jak mi pomóc później kazala mi założyć drzwi założyłam i później zapisała mnie to pani socjoterapeuty

 5. Sławku, jesteś uosobieniem dobroci i miłości, a co najważniejsze potrafisz dotrzeć do wielu ludzi i przekazać im wieści o wartościach, które sami posiadają, ale drzemią w nich, bo ich nie obudzili. Zwracasz sie do wszystkich osób z taką dużą dozą ciepła, na która nie każdego stać. Wierzę, że Twoje nauki, przekazywane w tak bezpośredni i prosty sposób znajdą oddźwięk wśród ludzi.
  Zachęcam wszystkich aby zapoznali sie z III Tajemnicą Fatimską, która jest opisana w internecie. Proszę czytać uważnie, dobrze analizować to, co jest napisane. Nie wolno sie bać przyszłych dni, ale starać sie być lepszym człowiekiem, serdecznym dla innych, o to prosiła Matka Boża. Może nie będzie tak wiele nieszczęść i kataklizmów, które obecnie sie pojawiają, z pewnościa rozszerzająca sie miłość między ludźmi będzie siłą zdolną powstrzymać coś , co nie jest dla nikogo miłe. Sławek jest tym światełkiem w
  „czarnym tunelu”, który wyprowadza ludzi na tereny jasne, pełne miłości i dobra. Miej dużo siły, Sławku, nadal do szerzenia wśród ludzi najlepszych cech.
  Pozdrawiam Krystyna

 6. Kontynuując:

  Nie istnieje ciemność, tylko brak światła.

  Wysyłam światło wszystkim, którzy to czytają :)))

 7. Basia napisał(a):
  7 lutego 2012 o godz. 16:27

  Sławku,
  Czytam ten tekst nie pamiętam już który raz. Uwielbiam do niego wracać, zawsze jest mi tak dooobrze i miło kiedy go czytam.
  Dziękuję , bardzo dziekuję za wszystkie wpisy, lekcje, porady, wskazówki.
  Pozdrawiam serdecznie
  Basia

Zostaw odpowiedź