Nie przekazuj wszystkim ludziom swoich mądrości! – zasada wszechświata

Kiedy ktoś podchodzi do Ciebie i prosi o radę, to powiedz mu tylko to, co właśnie w tej chwili przychodzi Ci do głowy. To co do Ciebie przychodzi z lekkością i łatwością jest dokładnie tym, co ta osoba powinna usłyszeć, na co ta osoba jest otwarta!

 

Dziś rozmawiałem z osobą, która często występuje publicznie. To niezwykła i wspaniała kobieta, która przy okazji ma karmę KRÓLOWEJ, co oznacza, że w poprzednich wcieleniach przybrała taką właśnie rolę.

 

Na potrzeby tego wpisu i ponieważ jest to osoba publiczna zmienię imię tej osoby na „Maria”.

 

Omawialiśmy z Marią problem przekazywania inspiracji innym ludziom. Maria czuła się zasmucona tym, że tak wiele wysiłku kosztuje ją przekazywanie tak cennej mądrości innym.  Mimo jej starań ta mądrość nie jest zrozumiana! O co chodzi. Przecież ta mądrość jest tak wartościowa, że każdy słuchacz powinien być nią zachwycony.

 

 

Nie jesteś w stanie przekazać inspiracji osobie,
która jest na nią zamknięta. Zwyczajnie jej nie przyjmie,
a Ty stracisz ogromną ilość energii! 

 

 

Warto pamiętać, że rozmawiając z kimś, zupełnie bez Twojego wysiłku, przychodzą do Ciebie spontanicznie i z lekkością inspiracje, na które ta osoba jest otwarta. Nie przyjdą inspiracje, z którymi ta osoba nie harmonizuje. Oczywiście możesz się męczyć i wyszukać takie inspiracje i z wysiłkiem je przekazać, ale nie przyniesie to korzyści! Jedynie Twoje zmęczenie!

 

 

Kiedy starasz się przekazać inspiracje komuś,
kto jest na nie zamknięty, to zaczynasz się mączyć! 

 

 

Kiedy rozmawiasz z kimś i czujesz opór przed przekazaniem jakiś informacji, to ich nie przekazuj. Osoba z nimi nie harmonizuje i ich nie przyjmie! Inaczej poczułbyś lekkość. Oczywiście możesz zignorować ten wewnętrzny opór i męczyć się w przekazywaniu innym inspiracji, ale z czasem zauważysz, że nie przyniosło to żadnej korzyści.

 

Serdecznie Cię pozdrawiam

Sławek

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Google Buzz
 • Kciuk.pl
 • PDF
 • Poleć
 • RSS
 • Spis
 • Twitter
 • Wahacz.pl
 • Wykop
 • Śledzik

Tagi: , ,

komentarzy 21 do wpisu “Nie przekazuj wszystkim ludziom swoich mądrości! – zasada wszechświata”

 1. Gośka napisał(a):
  13 września 2011 o godz. 11:11

  Prawda! 🙂

  Po czym poznajesz Sławku karmę jaką ktoś nosi w sobie? I jak dzielą się karmy? Czy jest jakiś ogólny podział? Czy może jest tyle typów ile wcieleń, czy ról w życiu człowieka?

  • Sławomir Mika napisał(a):
   13 września 2011 o godz. 22:52

   Witaj Gosiu

   Karmę rozpoznaję dzięki Analizie Duchowej. Dokładniej mówiąc dzięki metodzie Analizy za pomocą wzroku
   i Analizy za pomocą wahadełka. Jeśli ktoś ma wprawę, to wahadełko przestaje być potrzebne.

   Główne ROLE DUSZ i związane z nimi wzorce karmiczne dzielą się na:
   Ziemskie: Rzemieślnik, Służący, Król,
   Duchowe: Erudyta, Mędrzec, Kapłan

   Często role ciągnie się przez wiele wcieleń. Nie ma reguły.
   Każda z tych ról ma swój odpowiednik negatywny i pozytywny.
   Uzdrawiając siebie, role negatywne się wypalają.

   Serdecznie Cię pozdrawiam
   Sławek

 2. Beata napisał(a):
  13 września 2011 o godz. 20:35

  Witaj Sławku!
  Dokładnie jest tak, jak napisałeś – jeśli ktoś jest zamnkięty na daną wiedzę, nie będzie potrafił jej zrozumieć. Myślę, że to jest związane z wcześniejszym tematem, który opisywałeś – ‚Nie tłumacz innym swojej rzeczywistości’. Każdy z nas idzie swoją drogą, ma swoje doświadczenia i ukształtował się na swój sposób, dlatego może być jeszcze nie gotowy, aby przyjąć tą wiedzę. Musi coś więcej przeżyć lub potrzebuje więcej czasu, aby danym tematem się zainteresować. Kiedy nadejdzie jego chwila – będzie gotowy i otwarty 🙂
  Pozdrawiam, Beata.

 3. Iwona napisał(a):
  14 września 2011 o godz. 20:53

  czy cechy osobowościowe jakie człowiek przejawia, zainteresowania czy posiadane zdolności mogą przemawiać jaką rolę pełniła dusz w przeszłości?

  pozdrawiam

 4. To było kilka ciekawych rzeczy tutaj na blog.slawomirmika.pl Dzięki za umieszczenie go.

 5. city tours in Saint-Petersburg napisał(a):
  7 marca 2012 o godz. 22:37

  Witam, właśnie odkrył blog.slawomirmika.pl na Yahoo, i stwierdził, że to naprawdę niesamowite. Muszę uważać na Brukseli. Będę wdzięczni, jeśli nie przestawał pisać na ten temat w przyszłości. Wiele osób skorzysta z Twojej wypowiedzi. Cheers!

 6. how to gain mass napisał(a):
  10 marca 2012 o godz. 11:47

  Dziękuję za rozsądną krytykę. Me & mój sąsiad to tylko przygotowanie do niektórych badań na ten temat. Mamy chwycić książkę z naszej lokalnej bibliotece, ale myślę, że nauczyłem się więcej z tego postu. Cieszę się, widząc tak wielką informacji udostępniany swobodnie tam.

 7. anabolic steroids napisał(a):
  10 marca 2012 o godz. 12:12

  Podziękowania dla rozwoju starań, aby omówić to, czuję się silnie na ten temat i jak studiowanie dużo więcej na ten temat. Jeśli to możliwe, zdobywając wiedzę, czy mogłabyś aktualizacji strony internetowej o wiele wiele więcej informacji? Jest to bardzo korzystne dla mnie.

 8. Wolne Miasto Blogowice napisał(a):
  18 kwietnia 2012 o godz. 22:40

  Bardzo słuszny tekst. Ja też uwielbiam się wymądrzać i wiedzieć, że wiem kiedy wiem. Czy to jest Karma? Czy tylko Przekąska, nie wiem… W każdym razie inspiracje są prywatną grą duchową każdego człowieka. Według mnie wynikają bezpośrednio z jego samoświadomości i umiejętności osiągania przepływu w życiu.

 9. Oslo escort girls napisał(a):
  17 września 2012 o godz. 22:04

  blog.slawomirmika.pl jest jednym z bardziej imponujące blogi widziałem. Dziękuję bardzo za prowadzenie internet klasą na zmianę. Zabawie, ale styl, klasę, brawurę. Mam na myśli. Proszę tak trzymać, ponieważ bez internetu jest zdecydowanie brakuje inteligencji..

 10. Norway call girls napisał(a):
  17 września 2012 o godz. 23:07

  Bardzo pouczające post. Dzięki blog.slawomirmika.pl za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami zobaczyć..

Zostaw odpowiedź